oregon.jpg
 KOUZON WORK AND TRAVEL USA 2018  
 ПОВРЗЕТЕ СЕ СО ПРИРОДАТА ОКОЛУ ВАС , САМО ЗА ЉУБИТЕЛИ НА ЧИСТ ВОЗДУХ 

Искусете различен начин на живот во XANTERRA CRATER LAKE, OREGON

Коузон Ви препорачува работодавец на планинско место со чист и свеж воздух кое со гаранција ЗАСЕКОГАШ ќе остане во Вашите срца и ќе го смени начинот на кој што комуницирате со светот околу Вас. 🗺

Xanterra Crater Lake освен што има преубава локација, има и уште ОГРОМЕН број на предности:

 Саатница од $10.50 и избор од три различни позиции:

– Kitchen Crew 
– Guest Service Crew 
– Housekeeping Crew 
 Можност за ТРИ ОБРОЦИ на ден – за $12!!  
 МНОГУ ЕФТИНО сместување од САМО $59.50!! 
 Минимум 32 работни часа неделно + прекувремени саати (overtime) 
 Вклучени рекреативни активности за сите вработени! 

НО, ако се вработите кај овој работодавец имате и предност да го прошетате западниот брег на Америка – големите и многу познати градови како што се LOS ANGELES, SAN FRANCISCO, LAS VEGAS…

Не дозволувајте да Ви побегне оваа шанса!!!
АПЛИЦИРАЈТЕ за Xanterra Crater Lake до 31.01.2018 – краен рок за аплицирање на работните понуди за првиот саем на Коузон.

За подетално да се информирате за оваа или некоја од останатите понуди за овој саем, дојдете во некоја од нашите канцеларии во Скопје, Прилеп или Штип, или контактирајте не на следнава е-маил адреса info@kouzon.com.mk

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail