„Лав“ – Грамофон што се врти околу плочата

Познатиот швајцарски дизајнер Ив Бехар го претставува неговиот брилијантниот изум со што успеа да го смени гледиштето кон плочите.

Овој грамофон е способен да се поврзе со Блутут и Ви-фи и да биде контролиран преку паметен телефон.

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail