Летна пракса во Idox group

letna_praksa.jpg

Компанијата Idox group нуди платена летна пракса со можност за постојано вработување по завршување на истата.
Имате можност да изберете пракса во 2 области:
* Software Development (АSP.Net, MVC, C#, MS SQL)
* Software Testing
Заинтересираните кандидати можат да ни испратат CV и кратко мотивационо писмо на: [email protected] [email protected]
најдоцна до 20-ти Јуни.
Праксата ќе биде со времетраење од 3 месеци почнувајќи од 1-ви Јули.
За дополнителни информации ве молиме да не` контактирате на: [email protected] | [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail