Летна школа „Инвестирај во својата иднина“

Letna-shkola-Investiraj-vo-svojata-idnina-.jpg

Летна школа „Инвестирај во својата иднина“

ЗОШТО?

За едно поинакво лето – знаење, искуства, забава … и НАГРАДА!

КОГА?

јули – септември

КОЈ МОЖЕ ДА АПЛИЦИРА?

Сите заинтересирани студенти од 3 и 4 година од техничките факултети

КАКО? Испратете апликација на

[email protected] најдоцна до 4 јуни со назнака „Апликација за Летна школа

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail