Летна школа на Охридска банка АД Скопје: Биди банкар

[pdf-embedder url=”https://studenti.mk/wp-content/uploads/2017/06/POSTER-OHB-Summer-school_2.pdf” title=”POSTER OHB Summer school_2″]

 

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail