ЛЕТНА СТУДЕНТСКА РАБОТА ВО АМЕРИКА

sad.jpg

РАБОТНИ ПОНУДИ ЗА НЕЗАБОРАВНО ЛЕТНО ЖИВОТНО И РАБОТНO ИСКУСТВО
КОУЗОН – ПОСЛЕДНА ПОНУДА

Почитувани студенти ,
Ова е информација која се надеваме дека може да предизвика интерес кај Вас.

  • ВИ НУДИМЕ МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА РАБОТНИ ПОНУДИ КАЈ СУПЕР АТРАКТИВНИ РАБОТОДАВЦИ.
  • ВИ НУДИМЕ ИЗБОР НА ДЕСТИНАЦИЈА – РЕГИОН – ГРАД
  • ВИ НУДИМЕ СТУДЕНТСКИ КРЕДИТ СО 12 МЕСЕЧЕН ГРЕЈС ПЕРИОД
  • ВИ НУДИМЕ АВИОНСКИ КАРТИ ЗА ЛЕТ ДО АМЕРИКА ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ.

Едноставно , ако сакате да бидете дел од 2.500 студенти од Македонија кои летово ќе патуваат за Америка, крајно време е да аплицирате.

Сите рокови за аплицирање завршуваат на 22 март.
На Ваше барање ќе Ви ги испратиме сите актуелни работни понуди.
На Ваше барање ќе Ви помогнеме во изборот на работната понуда и ….

НА ВАШЕ БАРАЊЕ ЌЕ ВЕ ОДНЕСЕМЕ ВО АМЕРИКА .

За повеќе информации контактирајте не на [email protected] или на телефон 078 45 44 13 или 078 45 44 36

Со почит , KOUZON WORK & TRAVEL AMERICA 2017

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail