goran-stefanovski.jpg

“Љубовта денес им остана само на кучињата и циганите, сите останати пресметуваме проценти”

– Горан Стефановски –

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail