МАГАЦИОНЕР

PRODAZBA-I-LOGISTIKA.jpg

МАГАЦИОНЕР

Способности :

  • Минимум ССС
  • Познавање на работа на компјутер
  • Тимска работа
  • Способност за организација на сопствените работни ангажмани
  • Работа на иста или слична позиција е предност
  • Самоиницијативност

Апликациите може да се пратат на [email protected]

 

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail