МАРКЕТИНГ АГЕНЦИЈА ВРАБОТУВА НОВ МЕНАЏЕР НА СОЦИЈАЛНИ МЕДИУМИ

M365-crveno-1.png

Marketing365 за потребите на свој клиент, маркетинг агенција од Скопје, го објавува следниот Оглас за работа:

Social Media Manager

Квалификации:

  • Активно работење и познавање на водечките социјални мрежи.
  • Три години работно искуство на иста (Social Media Manager) или слична позиција.
  • Одлично позавање на англиски јазик.

Сите заинтересирани кои сакаат да станат дел од големо семејство посветено на континуиран успех и развој, силно ги охрабруваме да ни ги испратат своите CV-а на следнава e-mail адреса: [email protected] најдоцна до 15.04.2017 година.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail