МАШИНСКИ ИЛИ ЕЛЕКТРО ИНЖЕНЕР

motivi.png

За потребите на свој клиент, МОТИВИ отвара конкурс за:
МАШИНСКИ ИЛИ ЕЛЕКТРО ИНЖЕНЕР

Потребни квалификации:

 • диплома за завршено соодветно образование
 • познавање на Англиски јазик
 • за предност ќе се смета познавање/искуство од областа на медицинска опрема
 • активен возач
 • комуникациски способности, ведра и пристојна личност
 • мотивираност и посветеност

Одговорност и работни задачи:

 • административни активности
 • достава и инсталација на опремата кај клиентите
 • детектирање на проблем кај опремата
 • раб. време од 08:30-16:30

Вашата биографија испратете ја на work@motivi.mk

Што мислиш ти?
 • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
 • Mail