Менаџер на продажба – ПЛАТА ДО 50.000 ДЕН.

sales-manager.png

Отворени 5 позиции во одделот за продажба на позната странска компанија во регионот.

Ако сакате да работите во динамична меѓународна средина и сакате да станете дел од нашиот успешен тим, аплицирајте за позиција – Менаџер на продажба

Потребни квалификации:

 • Високо развиени комуникациски способности
 • Тимски играч, флексибилен и лесно прилагодлив
 • Мотивирана личност со проактивно размислување и амбициозност
 • Добри предиспозиции за организација на состаноци, способни за преговори со деловни корисници во секојдневната комуникација
 • Известување за извршените активности и резултатите на своите претпоставени
 • Самодоверба и способност да добие поддршка од други луѓе

Услови и бенефиции:

 • Можност за редовно вработување
 • Напредување и градење на кариера
 • Едукации во Македонија и странство
 • Добра заработка

Потребна документација

Испратете го вашето CV на cvmacedonia@gmail.com

Што мислиш ти?
 • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
 • Mail