Младинска Книга Скопје вработува Советници за продажба

mladinska-kniga.jpg

Реномирана странска издавачка куќа вработува Советници за продажба

Основна обврска:

 • Мобилизација на нови агенти за продажба.

Квалификации:

 • најмалку ССС;
 • искуство во продажба ке се смета како предност;
 • мотивација за работа и учење;
 • добри организациски способности;
 • комуникативни способности;
 • подготвеност за тимска работа;

Нудиме:

 • фиксен хонорар и плус атрактивна заработувачка во зависност од продажбата;
 • соработка и можност за професионален развој и работење во динамично опкружување;

Доколку сте заинтересирани пратете биографија на следниот мејл:hristina.blazevska@mkskopje.com

Што мислиш ти?
 • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
 • Mail