Мого Бутик за храна и пијалоци

mogo.jpg

МОГО БУТИК ЗА ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ

ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД ВРАБОТЕНИ НА СЛЕДНИВЕ ПОЗИЦИИ:

  • ПРИГОТВУВАЧ НА ХРАНА;
  • РАЗНЕСУВАЧ НА ХРАНА;

КВАЛИФИКАЦИИ:

– најмалку ССС;
– претходно работно искуство ќе се смета за предност;
– комуникативни способности
– подготвеност за тимска работа;
– добри организациски способности;

НУДИМЕ:

-Пријавени на неопределено време;
-Месечен надоместок со можност за зголемување на месечниот надоместок;
-Храна и пијалок;

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, Ве покануваме да аплицирате.
Вашето CV испратете го на [email protected] , или контактирајте не на +398 78 984 672

НАПОМЕНА:

-Со Вашето доставување на CV се согласувате истото да биде задржано во
нашата база на кандидати во времетраење од 12 месеци.
-Апликациите без фотографија нема да бидат разгледани!

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail