frg.jpg

Ако чувате домашно милениче, сигурно обожувате да го гушкате. Но, дали сте знаеле дека и животните сакаат да ги прегрнуваат луѓето? Тие носат толку многу љубов во себе што понекогаш треба да се запрашаме дали воопшто ја заслужуваме. Погледнете го ова видео од животни како гушкаат луѓе…

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail