Moжност да се вработите во најдобрата СПА компанија на светот

vrabouvane.jpg

Доволно е да имате желба, да зборувате англиски јазик и……… веќе ќе бидете вработени за најдобрата СПА компанија на светот.
Гарантирано високи плати и многу други бенефити ќе ве следат на работното место кое ќе го добиете преку нас.

Оваа покана за вработување се однесува на :

ФРИЗЕРИ – Hairdressers
МАСЕРИ – Massage Therapists
МАНИКИРИ И ПЕДИКИРИ – Nail Technicians
ЛИЧЕНИ ИНСТРУКТОРИ – Personal Trainer
ФИТНЕС ИНСТРУКТОРИ – Personal Trainer
КОЗМЕТИЧАРИ – Beauty therapist
АКУПУНКТУРИСТИ – Acupuncturist
ДОКТОРИ –Doctors

За да бидете дел од STEINER LEISURE –т.е најдобрата THE ONBOARD SPA компанија , треба да ни испратите Ваше CV на англиски јазик , да се спремите за патување до ЛОНДОН ( учество на нивната тренинг академија ) и потоа , веднаш да заминете на брод.
ТРИ ЧЕКОРИ ВЕ ДЕЛАТ ДО ОВА ВРАБОТУВАЊЕ , а тие се :

1. Алицирајте
2. Разговарајте со нас , и
3. Спремете се за патување за Лондон и за работа на брод

ЗА сите дополнителни информации со оваа работна понуда , Ве покануваме да не контактирате нас на [email protected] или на телефонскиот број 078 45 44 37

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail