Најдобра летна студентска работна дестинација за оваа година

rabota.jpg

Work and Travel студенти, поради вашата голема заинтересираност за понудите на Cape Cod, во близина на Boston, Коузон обезбеди нови договори за оваа исклучително атрактивна туристичка дестинација и тоа на неколку локации: South Yarmouth, Hyannis, Falmouth, Plymouth, Bourne.
Работодавец – ланец на ресторани McDonalds

  • Ултра атрактивна локација – Cape Cod
  • Висока саатница – 11$ – 16.50$
  • Работна позиција – Food Service
  • Полно работно време мај 15 – септември 30
  • Можност за прекувремени работни саати и екстра заработувачка
  • Помош при сместување

Аплицирање до 07.03.2017 (или порано бидејќи местата се ограничени)
Интервју со работодавецот: МАРТ 2017

За повеќе информации: www.workandtravel.mk dimova@kouzon.com.mk
ТЕЛ – 078 45 44 36 02/3238801

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail