kouzon-2.jpg

НАЈДОБРАТА СПА КОМПАНИЈА ВО СВЕТОТ ВРАБОТУВА МЛАДИ ПРОФЕСИОНАЛЦИ ОД МАКЕДОНИЈА!!!
KOUZON CRUISE SHIP EMPLOYMENT

Секој кој зборува АНГЛИСКИ и има одредено работно искуство од оваа област може да биде дел од обуката во ЛОНДОН и да се школува на STEINER Leisure ACADEMY. Тренингот би бил во траење од 2-8 недели.

Самата академија ги има најдобрите професори и е на прво место во обуката за SPA DEPARTMENT.
Со добивањето на овој сертификат, академијата ви обезбедува работа во спа оддел на најдобрите бродски компании: Royal Caribbean & Celebrity Cruises, Silversea Cruises, Crystal Cruises, Holland America, Disney Cruise Line.

STEINER Leisure – е компанија која работи за Британското Кралско семејство.
STEINER Leisure – е компанија која може да ги отвори вратите за ваша блескава кариера.

ВИЕ МОЖЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ ЗА СЛЕДНИВЕ РАБОТНИ ПОЗИЦИИ:

– Фризери
· Фитнес тренери
· Маникир техничари
· Масери (само женски)
· Козметичари
· Акупунктура терапевти
· Доктори за естетска медицина

Аплицирањето е КОМПЛЕТНО БЕСПЛАТНО.

За повеќе информации Ве молиме да не` контакткирате на 070205305 или на е-маил [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail