spa.jpg

Заработете фантастични суми додека патувате низ целиот свет.
Коузон со гордост ви ја претставува Steiner Leisure, компанијата која вработува професионалци во нивните СПА центри на повеќе од 150 бродови низ сите мориња и океани.

ОТВОРЕНИ ПОЗИЦИИ:
– Фризери
– Фитнес тренери
– Маникир техничари
– Масери
– Козметичари
– Акупунктура терапевти
– Доктори за естетска медицина

Разговорен англиски е потребен за сите позиции. Аплицирајте сега на info@kouzon.com.mk
LIVE YOUR DREAM WITH KOUZON

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail