Најдобрите бродски компании повторно вработуваат Македонци

kruzer.jpg

„WELCOME BACK
НАЈДОБРИТЕ CRUISES БРОДСКИ КОМПАНИИ ПОВТОРНО ВРАБОТУВААТ МАКЕДОНЦИ
ROYAL CARIBBEAN CRUISE LINE & CELEBRITY CRUISES“

По пауза од 4 години, Коузон повторно ги отвара вратите за вработувања за најдобрите бродски компании за крстарење .
Оваа привилегија е веќе присутна од средината на Септември при што се реализирани неколку SKYPE интервјуа со наши кандидати од Македонија.

ВАЖНО:
Интересот за работа на брод секогаш се поврзувал со можноста да се работи за ROYAL CARIBBEAN CRUISE LINE и CELEBRITY CRUISES.
Сите наши кандидати кои работеа или работат за овие бродски компании , секогаш и безрезервно зборуваат само во суперлативи за условите за работа и парите кои можат да се заработат .
Најавуваме дека за RCCL & CCL – Коузон интензивно ќе вработува млади и амбициозни кандидати и во периодов што следи.

ГИ ПОВИКУВАМЕ СИТЕ ОНИЕ КОИ САКААТ ДА БИДАТ ДЕЛ ОД НАЈДОБРИТЕ НА СВЕТОТ , кои сакаат да работа по светските мориња и океани , да ни го испратат своето CV на англиски јазик.
Нашиот тим за регрутација , веднаш ќе Ве покани на интервју .

ВЕ ОЧЕКУВАМ – LIVE YOUR DREAM WITH KOUZON
info@kouzon.com.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail