Народна банка бара туристички водич

nbrm.jpg

Народната банка на Република Македонија објави оглас со кој бара да набави услуги за обезбедување туристички водич.

Според објавата на Електронскиот систем за јавни набавки проценетата вредност на договорот е 93.200 денари, а критериум за добивање на договорот е најниска цена.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail