Недела на словачкиот филм во Скопје

Slovachki-film-Programa-8-01.jpg

Неделата ќе биде отворена со проекција на филмот „Боксерот и смртта“.

Недела на словачкиот филм почнува в петок во 20:00 часот во Кинотека на Македонија. Неделата ќе биде отворена со проекција на филмот „Боксерот и смртта“.

 

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail