Нова распродажба – Автомобил за илјада евра

avtomobil.jpg

Цитроен Џампер за 1.000 евра, комбе Рено Мастер Фургон за 4.600 евра, гарнитура за 1.200 евра, машина за миење чаши за 500 евра, мешалки, електрични пили, бушалки и други машини и што уште не нуди на продажба Управата за јавни приходи (УЈП) на аукција и на слободна комерцијална продажба.

Целата аукција можете да ја видите тука

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail