Обична маса која доживува фантастична трансформација со ротирање (ВИДЕО)

„Scott Rumschlag“ имал генијална идеја и дизајнирал маса која во неколку секунди може да го реши тој проблем

На прв поглед изгледа како обична маса, но погледнете што се случува кога ја ротира:

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail