Објавен конкурс за државни службеници, плата 28.715 денари

administracja.jpg

Агенцијата за администрација објави јавен конкурс за државни службеници во повеќе градови.

НЕГОТИНО

  1. Раководител на одделение за финансиски работи
  2. Советник за урбанистичко планирање

Линк до огласот: ЈАВЕН ОГЛАС БРОЈ – 22/2018

 

ДЕМИР КАПИЈА

  1. Раководител на одделение за сметководство и плаќања и администрирање на даноци

Линк до огласот: ЈАВЕН ОГЛАС БРОЈ – 20/2018

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail
Top