Објави видео од својот „бесен“ автомобил, а жените полудеа- но кога го погледнаа видеото до крај зажалија

avtomobi.jpg

Многу девојки на социјалните мрежи овие денови полудеа видеото кое го објави ова момче на својот Инстаграм профил.

Според коментарите девојките се подготвени на се и сешто, но по ова виде речиси и да немаше девојка која не остана разочарана.

Момчево дефинитивно има добар вкус за шега, погледнете и зошто:

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail