saem2.jpg

ОЧЕКУВАМЕ ВРАБОТУВАЊЕ НА 250 СТУДЕНТИ ЗА 2 ДЕНА

Одбројуваме уште само една недела за пријавување за првиот саем со најдобрата , најголемата и најсигурната спонзор агенција од Америка CIEE наш долгогодишен партнер во вработувањето на студенти во Америка !!! 

Горди сме да Ве известиме дека дојдовме до најубавиот период од годината – кога Коузон организира интервјуа со Американски работодавци за локации низ цела Америка! 

НА 3ТИ И 4ТИ ФЕВРУАРИ ВО ХОТЕЛ МARRIOTT ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ ќе се одржат интервјуа на кои ќе бидат вработени 250 студенти.

Преостанува уште една недела за пријавување и резервација на работни места. 🏖

ИМАМЕ СЛОБОДНИ МЕСТА ЗА New Jersey, Cape Cod, Michigan, Oregon, Ocean City, New York, Delaware и Maine. 

ВИСОКИ СААТНИЦИ, ОБЕЗБЕДЕНО СМЕСТУВАЊЕ И 3 ОБРОКА!

Пријавувањата се вршат во нашите канцеларии најдоцна до среда 31/01/2018 до 12 часот на пладне.
Ве очекуваме во нашите канцеларии низ Македонија за подетални информации!
info@kouzon.com.mk 078 45 44 13

Поздрав Коузон тим

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail