Одлични матурски понуди во Рамстор Мол

srekjno-maturanti-cover.jpg

Под мотото „Среќно матуранти“, во Рамстор Мол од утре (10.05) започнуваат низа на интересни активности посветени на овогодинешните матуранти и полуматуранти.  Во рамки на оваа кампања која ќе трае се до 21 мај сите матуранти кои ќе ја пронајдат својата идеална матурска комбинација во брендовите во трговскиот центар ќе добијат специјално матурско намалување на одбраната гардероба, обувки, аксесоари.

Со оглед на фактот дека пролетните колекции на брендовите во Рамстор Мол изобилуваат со неверојатни добри парчиња гардероба, нема сомнение дека најмодерните и најстилизирани матуранти ќе бидат оние кои ќе одлучат својата матурска комбинација да ја купат од трговскиот центар.

Убавите изненадувања од Рамстор Мол не завршуваат тука, покрај одличните можности за шопинг по намалени цени втора година по ред во коридорот на трговскиот центар ќе бидат поставени и официјалните матурски и апсолвентски таблоа.

Претставници од Рамстор Мол, ги покануваат сите матуранти да го посетат трговскиот да уживаат и да се забавуваат пронаоѓајки ја својата идеална матурска комбинација.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail