Оглас за работа ! (одлични услови, добра заработка)

17190520_1040850206048980_158246746783639880_n.jpg

Фризерско-козметички салон “Стефаниа” со 30 годишна традиција има потреба од искусна козметичарка.

 

  • Познавање на основни козметички услуги ( педикир-маникир, депилација, шминка, масажа)

 

Одлични услови за работа во средина со амбициозен и професионален тим и добра заработка !

Вашите CV доставете ги на следнава е-маил адреса: [email protected]

 

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail