Оглас за вработување ( твининг проект за модернизација на пост – средното образование)

Oglas-za-vrabotuvanje-tvining-proekt-za-modernizacija-na-post-srednoto-obrazovanie.jpg

Оглас за вработување ( твининг проект за модернизација на пост - средното образование)

Твининг проектот за поддршка на модернизацијата на системот за пост-средно образование финансиран од ЕУ, има потреба од проектен асистент и преведувач со полно работно време.

Аплицирањето се врши по електронски пат на [email protected]

Повеќе информации на следниот линк

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail