Fibula-Logo.jpg

 Оглас за вработување во ФИБУЛА… Отворени се 40 работни места!
Фибула Охрид има потреба од 40 работници на следните работни позиции:
– ПРЕТСТАВНИЦИ ПО ХОТЕЛИ< - ТУРИСТИЧКИ ВОДИЧИ / ПРАТИТЕЛИ Аплицирајте тука.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail