fibula-logo-1.fw_.png

Фибула Охрид има потреба од 40 работници на следните работни позиции:

– ПРЕТСТАВНИЦИ ПО ХОТЕЛИ
– ТУРИСТИЧКИ ВОДИЧИ / ПРАТИТЕЛИ

Условите кои треба да ги исполнувате и начинот на пријавување на ОВОЈ ЛИНК

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail