mebel.jpg

IPDesign фирма со сопствено производство на мебел и дизајн од 2009 има потреба од машки лица со или без работно искуство во производство на мебел и монатажа на истиот, фирмата е со седиште во Кавадарци

Контакт: 070 600 888

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail