vrabotuvanje11.png

KARIERA.mk Ваш верен придружник во пронаоѓањето на работа. Погледнете ги активните огласи:

1. Мотиви – HR Регрутер

2. Арт Принт Студио – Специјалист за Дигитален Маркетинг

3. Гудмудмедиа – Акаунт Менаџер

4. Европа Лек Фарма – Продукт Менаџер

5. ЕВН – Оператор во центар за односи со корисници (м/ж)

6. оне.Вип – Советник за Продажба

7. Декра – Претставник за Техничка Продажба

8. Боинтсофт – Веб Девелопери

9. Парк Хотел & Спа – Менаџер за Продажба

10.  Нептун – Маркетинг Координатор

11.  Фокус Никола – Асистент за Продажба

12.  Фортон – Брокери за Канцелариски Простор

13. Еурофарм – Фармацевти

14.  Мотиви – Агент за Продажба

15. Фибула Травел – Претставници по хотели

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail