„Охриѓанец сум, должност ми е да ве предупредам-Не пијајте мохито, клавет дијаманти во чашине“

smetka.jpg

Верувале или не, чаша мохито во Охрид чини 390 денари.

„Охриѓанец сум, должност ми е да ве предупредам. Не пијајте мохито, клавет дијаманти во чашине . Ненормална работа. Од Мексико да го увезвеја поефтино ќе беше“ коментира на фејсбук Богдан Илиевски.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail