Оператори Скопје

6Xi5X5zqWUCEixf3gXcq3Q-large.jpg

Спорт Лаиф Трејд има потреба од вработување на Оператори за работа во Скопје.

Потребни квалификации:

  • Основно познавање на компјутери,
  • Завршено средно образование,
  • Со или без работно искуство,
  • Познавање од областа на спортот е пожелно.

Личен профил :

  • Комуникативна и одговорна личност,
  • Тимска работа и професионален однос кон клиентите,
  • Самоиницијативност и посветеност на работа.
Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail