Отворен повик за учество на 9-та Младинска интернационална конференција и летна школа во Охрид, од 12-19 септември 2020 година

Dear-students-and-professors-724x1024-1.png

Отворен повик за учество на 9 - та Младинска интернационална конференција и летна школа во Охрид, од 12-19 септември 2020 година

За повеќе детали, можете да го отворите следниот линк.

 

Извор: УКЛО

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail