Отворени денови за матурантите на ФОН

fon.jpg

Почитувани матуранити,

Ве известуваме дека Универзитетот ФОН ќе организа отворени денови на 11 и 12 мај од 10 до 14 часот на главниот универзитетски кампус во Скопје.

Идните студенти ќе имаат можност да се запознаат со работењето на факултетите и да остварат личен контакт со своите идни професори.

Ве покануваме да присуствувате.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail