Пекабеско оглас за вработување – Плата од 30.000 денари

pekabesko-1.jpg

Најголемиот производител во сувомесната дејност и лидер во производствено-логистичката дејност во Република Македонија, Пекабеско распиша оглас за вработување на 4 комерцијалисти на терен за продажба на смрзната храна – сладолед, зеленчук и месо.

Нето месечната плата изнесува 30.000 денари, а рокот за аплицирање е до 05.06.2017 година. Еве ги останатите детали од огласот:

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail