ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАЖБА

tudors.jpg

Тудорс има потреба од ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАЖБА.

Потребни квалификации: 

  • ССС
  • работа со компјутер и програми
  • работа со фискална каса
  • работа во тим
  • работното искуство во областа на продажбата ќе се смета за предност

Аплицирај тука

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail