Погледнете ја македонската празнична реклама која ги освои социјалните мрежи (ВИДЕО)

Poglednete-ja-makedonskata-praznichna-reklama-koja-gi-osvoi-socijalnite-mrezi-VIDEO.jpg

Погледнете ја македонската празнична реклама која ги освои социјалните мрежи (ВИДЕО)

Ниту едни новогодишни и божиќни празници не може официјално да започнат без да ги видиме празничните видео приказни на големите брендови.

И македонските брендови го следат овој светски тренд, па во духот на новогодишната еуфорија, оваа година својата приказна ја испраќа и познатата скопска пицерија Костарика.

Емотивно видео кое ќе го стопли вашето срце и ќе го разубави вашиот ден, оваа реклама воодушеви илјадници луѓе на социјалните мрежи, а веруваме дека ќе ве освои и вас.

Празниците се момент кога ги посакуваме најискрените желби – прво здравје, затоа што оваа година сфативме дека здравјето е најважно, потоа многу љубов – која ќе ни биде потребна после сите пропуштени прегратки во годината која ни минува и секако среќа – да ја поделиме со останатите за да биде насекаде околу нас!

Погледното го писмото до Дедо Мраз кое тие го испратија:

https://www.facebook.com/watch/?v=442445633452086&t=10

Извор: vistina.com.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail