Поминете прекрасно лето во Америка со вашето друштво – КОЛЕГИ ОД ФАКУЛТЕТ.

ponudi-za-grupi.jpg

КОУЗОН СТУДЕНТСКА РАБОТА ВО АМЕРИКА – 2017

Коузон Ви нуди ЕКСКЛУЗИВНА можност заедно со сите ваши пријатели т.е колеги од факултет да може да работите кај ист работодавец во Америка и да живеете на исто место.
Коузон прифаќа апликации до 7 студенти заедно во група .

Не ја пропуштајте можноста да најубавите спомени ги поминете со најблиските заедно.  Одберете помеѓу најголемиот воден забавен парк во Америка “Noah’s Ark Waterpark”, прекрасните песочни плажи во Virginia Beach или Orange Beach, или историските Lafayette Hotels во Maine и спремете се за најдоброто лето до сега! Housekeeping  позиции со високи саатници и бакшиш, lifeguard и admissions позиции со сместување од само $75 неделно и maintenance позиции со одлични саати и бакшиш чекаат на вас.

Посетете не и дознајте повеќе и за специјалните попусти за групи над четворица студенти

Побрзајте и аплицирајте!
[email protected]

Ве очекуваме,
Коузон Студент Сервис

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail