Потребни се девојки за презентација

minimal.jpg

Имаме потреба од девојки за презентација за производи за здрава храна.

Сите заинтересирани може да се пријават на: [email protected].

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail