Повик за аплицирање, Годишна интеруниверзитетска школа за човекови права во Киев, Украина

Call-for-Applications-Annual-Inter-University-School-on-Human-Rights-2017-in-Kyiv-Ukraine.png

Call for Applications, Annual Inter-University School on Human Rights 2017 in Kyiv, Ukraine

Call for Applications, Annual Inter-University School on Human Rights 2017 in Kyiv, Ukraine

 

In order to apply, register HERE.

If you have any questions, please contact us at: [email protected].

The official web-page.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail