Повик за аплицирање: Млади режисери на филмови за мир

Call-for-Applications-Young-Filmmakers-for-Peace-2017.png

Call for Applications, Young Filmmakers for Peace 2017

Call for Applications, Young Filmmakers for Peace 2017

 

More information as well as the entry form can be found here. Deadline is March 3rd, 2017.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail