ПОВИК за отворени позиции за платена пракса за позицијата Project Assistant

EU-for-You-276x183-2.png

B&S Europe https://www.bseurope.com – компанија која е дел од мрежата на Економскиот факултет-Скопје, УКИМ објавува ПОВИК за отворени позиции за платена пракса за позицијата Project Assistant.

Повеќе на ToR_Project Assistant Skopje_v2

КРАЕН РОК ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ е 1.04.2020 година.

Заинтересираните треба да испратат свое CV и писмо на мотивација на следните два контакти

[email protected]

со назнака “Project Assistant”.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail