Повик за трудови – Осма студентска конференција за енергетска ефикасност и одржлив развој

Povik-za-trudovi-Osma-studentska-konferencija-za-energetska-efikasnost-i-odrzliv-razvoj.png

Повик за трудови – Осма студентска конференција за енергетска ефикасност и одржлив развој

Повеќе информации на следниот линк:

Повик за трудови

Извор: ФЕИТ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail