Позната македонска компанија бара инженери, економисти и општи работници

mikrosam.jpg

Микросам АД од Прилеп објавува огласи за 9 (девет) нови работни места за следните работни позиции:
– 3 работни места за МАШИНСКИ ИНЖЕНЕРИ;
– 3 работни места за ЕЛЕКТРО ИНЖЕНЕРИ;
– 2 работни места за ЕКОНОМИСТИ ВО ОДДЕЛ ЗА ПРОДАЖБА;
– 1 работно место за ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР.
Испратете Ваша биографија (CV) и мотивационо писмо на следната email адреса: prijava@mikrosam.com, со ЗАДОЛЖИТЕЛНО НАЗНАЧУВАЊЕ НА РАБОТНОТО МЕСТО за кое аплицирате или контактирајте не на телефоните: 048 400 100, 075 226 411
Пријавувањето e до 16.12.2016.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail