Пракса во Интерворкс

Praksa-vo-Intervorks.png

Пракса во Интерворкс

Компанијата Интерворкс објавува оглас за практикантска обука.

Повеќе детали може да се најдат на следниот линк.

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail