Пракса во Johnson Matthey

Praksa-vo-Johnson-Matthey.png

Пракса во Johnson Matthey

Џонсон Мети објавува оглас за студенти кои се заинтересирани да посетуваат пракса која е организирана во текот на целата година.

Огласот може да се погледне подолу.

Документ Големина на документ
PDF icon internship_advert_-_automation_software_developer_2018.pdf 143.51 KB

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail