Пракса во Македонски Телеком АД Скопје

telekom.png

Компанијата Македонски Телеком АД Скопје објавува оглас за ангажирање на студенти во делот на Техника.

Дополнителните информации за условите може да ги погледнете на следниот линк. Студентите своите CV-a треба да ги достават на следната емаил адреса [email protected] со назнака пријава за Техника.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail